Srpen 2009ach jo

31. srpna 2009 v 19:05 michael jackson

ostatníPřímý přenos dnešního pohřbu Michaela Jacksona bude vysílat Óčko
Michael Jackson
Michael Jackson (foto: Sony BMG)

Přímý přenos z pohřbu zesnulého zpěváka Michaela Jacksona budou moci čeští diváci vidět i na hudební televizi Óčko. Mimořádné vysílání začíná dnes v 19 hodin a mělo by trvat do 22. hodiny. Pořadem bude provázet a komentovat Michal Klein.

Pohřeb Michaela Jacksona pro veřejnost se koná v losangeleské aréně Staples Center. Na místě bude moci sledovat rozloučení se světovou ikonou popu 11 věrných fanoušků. Pro dalších 6,5 tisíce je pak připraveno promítání na velkoplošné obrazovky v přilehlém Nokia Theater.

Předpokládá se, že přímý přenos z pohřbu Michaela Jacksona se stane vůbec nejsledovanějším pohřbem vysílaným na televizních obrazovkách. Mezi účastníky veřejného rozloučení by měli být známí zpěváci a hudebníci Aretha Franklin, Stevie Wonder, Mariah Carey, Usher, Lionel Richie, Diana Ross, sportovci Magic Johnson nebo Kobe Bryant a další známé osobnosti.

om g co si jeste vimisli

31. srpna 2009 v 15:19 michael jackson

Hvězda filmu Sám doma je otcem Jacksonova syna?!

Foto: AFP, ČTK

Dnes 10:25

Hvězda filmu Sám doma Macaulay Culkin (29) je možná biologickým otcem nejmladšího syna zesnulého Michaela Jacksona (†50) Prince Michaela II. (7)! Spekulují o tom americká média.

//<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Macaulay Culkin je údajným dárcem spermatu, který Jacksonovi pomohl ke splození nejmladšího syna Prince Michaela II. (7), přezdívaného Blanket.
Culkin se s králem popu seznámil v dobách své slávy, kdy byl ještě dítě, a jejich vztah později přerostl v přátelství. Bránil ho i v nepříjemné kauze z roku 2005, kdy byl Jackson obviněn ze zneužívání dětí. Hvězda filmu Sám doma pro zpěváka dokonce svědčila před soudem.
  • Macaulay Culkin - proslavila ho série filmů Sám doma
"Je známo, že Jacksona a Macaulaye pojil blízký přátelský vztah," uvedl zpěvákovi blízký zdroj. Jackson svému příteli familierně přezdíval Mack. Přátelé Jacksona navíc tvrdí, že král popu nebyl biologickým otcem ani jednoho ze svých potomků.
Matkou prvních dvou dětí, Prince Michaela (12) a Paris (11), je zdravotní sestra Debbie Rowe. Jackson s ní byl dokonce ženatý. Matkou nejmladšího syna Prince Michaela II. je jiná ´sestřička´, která pochází z Mexika.
Culkin je zřejmě otcem Jacksonova nejmladšího syna Prince Michaela II. (dole)
Foto: ČTK/AP
Culin byl Jacksonův blízký přítel.
Foto: abl

tepety zase

30. srpna 2009 v 20:00 TAPETY

karaoke

30. srpna 2009 v 15:46 karaoke MJ


tapety juppi

30. srpna 2009 v 12:30 TAPETY

Tanec na památku Michaela Jacksona

29. srpna 2009 v 18:34proste

29. srpna 2009 v 17:40 jackson"5
Obrázky na profil, obrázky na lide.czMichael Jackson Pictures, Images and PhotosObrázky na profil, obrázky na lide.czProfílek.cz - Originální obrázky a citáty na profil Lide.cz


DALSI PISNE

28. srpna 2009 v 22:49 texty s pisni
Human Nature"

NADHERA

28. srpna 2009 v 14:07


novinka

28. srpna 2009 v 12:56 michael jackson
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
77%
zavřít

Leny

motiv Leny
Počet příspěvků42
Detail autora
Motiv detailu novinky
Buddha Stretch je prvním tanečníkem, který přinesl hiphopový tanec široké veřejnosti. Spolupracoval s hvězdami první velikosti. Blýskl se ve videoklipech Michaela Jacksona, stavěl choreografie do klipů Willa Smithe. Již několik let učí tancovat slavnou zpěvačku Mariah Carey. Buddha Stretch je taneční celebritou, jak má vypadat.
Narodil se a vyrostl v americkém Brooklynu. Jako malý chtěl být astronautem. Svůj sen ale vypustil z hlavy v okamžiku, kdy v televizi zhlédl hudebně taneční pořad Soul Train. Udělal dobře, během své kariéry si zatancoval s hvězdami hudebního nebe. I s legendárním Michaelem Jacksonem.
Kariéra choreografa
Dnes se téměř v každém hudebním videu objevuje taneční choreografie. Ale byly doby, kdy tomu tak nebylo. O popularizaci tance ve videoklipech se zasadil právě Buddha Stretch, první hip hop choreograf. Jeho první choreografie se objevila v roce 1986 v klipu Pee-Wee´s Dance od Joeski Love. Stretch dokonce získal nominaci na cenu MTV Video Music Award za nejlepší taneční choreografii. A to díky spolupráci na dvou klipech Willa Smithe: Men In Black a Miami. Zlomovým okamžikem se pro Buddhu stala v roce 1992 tvorba choreografie do populárního videa Michaela Jacksona Remember the Time. "V mém životě to byla nezapomenutelná zkušenost," říká. K dobrým zkušenostem jistě patří i spolupráce s Mariah Carey.
Podívejte se na sestřih choreografií Michaela Jacsksona, Willa Smithe a Mariah Carey
Přinesl tanec masám
Prostřednictvím zmíněného Jacksonova klipu se začala formovat proslulá taneční skupina Elite Force.. Termín "elite" označoval seskupení tanečníků stojících v předních řadách formace a slovo "force" pak sílu tohoto uskupení, které se stalo nejdůležitější částí celé choreografie. Dodnes vystupuje Buddha Stretch spolu se skupinou po celém světě. Kromě choreografické činnosti se věnuje i výuce tance. V roce 1989 byl prvním tanečníkem, který začal vyučovat hip hop v newyorském studiu a přinesl tak tanec masám. Po celý život se řídil heslem, že hudba je univerzální jazyk a tanec jeho tlumočník. Tlumočit hudbu umí Buddha Stretch víc než dobře. Nasvědčuje to jeho ohromující taneční kariéra.


majky

27. srpna 2009 v 15:06 michael jackson


dalsi new tapety

27. srpna 2009 v 13:01 TAPETY

Přidal/a: jojinko.tapety

26. srpna 2009 v 17:45 TAPETY
muzete kopirovat a ja nevim co