Říjen 2009

ahj

28. října 2009 v 12:19 michael jackson
Oblékněte si svého Michaela Jacksona ZDE
Zapal Michaelovi Jacksonovi svíčku ZDE


zdravim :(((

27. října 2009 v 16:44 michael jackson
zdravim bohuzel se asi bude muset rozlocit s blogiskem uz na nem delam 4 mesice a mam cim dal min navstevnosti takze se lidicky rozlucte
chce se mi brecet protoze je tuuu malo nawstevnosti atd
toto je zdrjemne posledni den blogu MJ TOTO JE POSLEDNI DEN ME NEJOBLIBENEJSI
vlastni strance moji svatyni .((((( ACH JO tak ze mi napise kdyz tak komentiky
vy rozhodnete

tapety1

21. října 2009 v 16:40 TAPETY

pro majka

21. října 2009 v 16:10 co sem na psala ja majkovi a ostatnim
ahoj majky uz me to tu zacina nudit ten zivot chtela bych byt
s tebou ty by si si semnou aspon povidal posledni dobou
si semnou nikdo nepovida tak ze je i doma i ve skole nuda
ach jo vic newim mozna ti to vzkazu zase dalsi veci as pak a navic ve skole te furt te ponizujou je to des vsak ty to sam vidis a zacina hodne i bracha mam te rada a i kdyz tu nejsi si muj nejmilejsi kamarad od ted ted budes prome vsim

tapety

13. října 2009 v 14:38 TAPETY
j

Pitevní zpráva: Jackson byl v dobrém zdravotním stavu

3. října 2009 v 10:54 michael jackson

Pitevní zpráva: Jackson byl v dobrém zdravotním stavu

Zpěvák Michael Jackson byl prý před smrtí, kterou letos v červnu způsobilo předávkování léky, v celkově dobrém zdravotním stavu. Dokazuje to kompletní pitevní zpráva, kterou získala agentura AP a která v úplném znění nebyla do této doby publikována.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Michael Jackson při koncertu v Sydney v roce 1996", description : "Michael Jackson při koncertu v Sydney v roce 1996", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK/AP", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/279/172791-gallery1-bwvdg.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Michael Jackson při koncertu v Sydney v roce 1996
FOTO: ČTK/AP
čtvrtek 1. října 2009, 20:13 - Los Angeles
V lékařské zprávě se podle AP uvádí, že Jacksonovy paže byly pokryty vpichy, na obličeji a krku měl četné jizvy a tmavé tetování na obočí a růžové tetování kolem rtů. Zjištěny byly kožní problémy. Jeho srdce bylo silné. Trpěl artritidou a měl poškozené plíce, což způsobovalo, že se mu hůře dýchalo. Jinak to byl ale v podstatě zdravý padesátník, nikoliv zničená lidská troska, jak ho mnohdy líčila bulvární média.
"Jeho celkový zdravotní stav byl dobrý," konstatoval lékař Zeev Kain z Kalifornské univerzity, který dostal zprávu k posouzení od agentury AP. "Výsledky vyšetření vykazují normální hodnoty."
Jackson vážil 62 kilogramů, což se považuje za přiměřené k jeho výšce 175 centimetrů.
dynamic-picture-free1__172832
V době smrti měl zpěvák na hrudi modřiny a několik zlomených žeber, což byl důsledek oživovacích pokusů.
V dokumentu se dále píše, že žádný ze zjištěných defektů neohrožoval zpěváka na životě a že zemřel v důsledku předávkování silným anestetikem propofol. Tento lék mu údajně spolu s dalšími dvěma sedativy podal jeho osobní lékař Conrad Murray. Policie zpěvákovu smrt z 25. června vyšetřuje jako zabití.
Jackson byl jednou z nejvýraznějších osobností populární hudby všech dob. V posledních letech jeho popularita poněkud klesla. Umělec zemřel v době, kdy se připravoval na nové turné.