Červen 2010

Televizni dokument Michael Jackson: Nedokončená show na TV Prima

16. června 2010 v 17:08 ODKAZY KDE MUZES NAJIT ZAJMAVOSTI O MJ

Televizni dokument Michael Jackson: Nedokončená show na TV Prima

- kategorie eXtra kiNo
Publikováno: 8.6.2010
Televizní dokument nazvaný Michael Jackson: Nedokončená show připomene první výročí úmrtí legendární americké popové hvězdy. Televize Prima uvede dvoudílný film 22. a 29. června od 20:00. Zpěvák zemřel loni 25. června.
Michael Jackson
Praha 7. června
Podle tiskové zprávy televize Prima dokument zachycuje období posledních let života Michaela Jacksona a přibližuje možné příčiny jeho předčasného úmrtí. Natočil jej úspěšný spisovatel, novinář a dokumentarista Ian Halperin, který strávil více než pět let sledováním Jacksonových aktivit.
Halperinova investigativní práce vyústila v prosinci 2008 v oznámení, že Jacksonovi zbývá pouze šest měsíců života. Zmýlil se jen o pár dní. Po smrti krále popu se pak Halperin rozhodl odkrýt pravdu o konci života popového krále. Napsal o legendě popu knihu a je autorem mnoha výroků o Jacksonově osobě.
V Halperinově obrazovém dokumentu jsou unikátní záběry z doby před i po smrti jedinečného zpěváka a tanečníka. Náhled do umělcových posledních dnů je obohacen o rozhovory s mnoha lidmi z Jacksonova blízkého okolí.
Jackson zemřel v padesáti letech v Los Angeles po předávkování sedativy. Chystal přitom návrat na pódia a sérii koncertů pod názvem This Is It. Jacksonův osobní lékař Conrad Murray čelí obvinění ze zabití z nedbalosti. Murray však tvrdí, že je nevinný.
je uzasny

3. června 2010 v 17:52


Muzikál Thriller míří do Prahy

3. června 2010 v 16:04 michael jackson


Muzikál Thriller
Muzikál Thriller
aktualizováno 13.01.2009, 11:43 | 13.01.2009, 11:34 | Lukáš Kadeřábek, i-legálně
V dubnu se v pražském Kongresovém centru odehraje česká premiéra broadwayského muzikálu Thriller Live, který je inspirován nejslavnějším albem Michaela Jacksona.
Po muzikálu Mamma Mia! se do Prahy chystá další hudební spektákl inspirovaný jednou z ikon pop-music. 2. dubna se v pražském Kongresovém centru odehraje česká premiéra broadwayského muzikálu Thriller Live, jehož předlohou se stalo nejprodávanější album všech dob a život jeho autora Michaela Jacksona .

Show, v níž vystupuje několik desítek herců, zpěváků, tanečníků, se odehrává v temných zákoutích Hollywoodu, kterým vládnou krvelačné zombie toužící podmanit si celý svět. Jedinou nadějí na záchranu jsou Ben, Annie a Billie Jean. Ti však k vítězství potřebují pomoc "mytického tvora", jímž není nikdo jiný než samotný Michael.


Michael & jeho slova:

3. června 2010 v 14:35 michael jackson

1)   KAŽDÝ V HOLLYWOODU CHODÍ NA PLASTIKU.ALE JEN MNĚ SE TO VĚČNĚ PŘEDHAZUJE...

2)   Jestli chceme zlepšit svět,musíme se nejdřív podivat sami na sebe.Začni u toho,koho vidíš v   zrdcadle-změn sám sebe!

3)   RADĚJI BYCH SI USEKNUL RUKU,NEŽ ABYCH UBLÍŽIL DÍTĚTI!

4)   Měli bychom dělat takovou muziku,která osloví všechny lidské rasy a každý hudební vkus!

5)   JSEM OBYČEJNÝ ČLOVĚK JAKO KAŽDÝ        JINÝ-KDYŽ SE RÍZNU TAKY MI TEČE KREV...

6)   Miluji fanoušky!Když dělám nějakou show a vidím je všechny zpívat a tancovat,je to ten nejúžasnější pocit na světě!

7)   Trávím spoustu času čtením,protože to velmi    miluji-Na jednom řádku můžete narazit na něco,co jste se snažili vyjádřit celý život...

8)   Jen otevřu pusu,cítím,že je ve mně spousta hudby,která chce ven...

9)   I když to na po´diu není vidět,jsem ve skutečnosti plachý člověk!

10)   Chci být skvělý bavič,chci pro svět mír a rád bych měl jednoho dne vlastní vilu!
(Michaelovi tři přání v pěti letech,bohužel se mu jeden z nich nesplnil:a to mír pro celý svět!)

11)   Když přijdeš na svět,cítíš lásku.Pokud cítíš lásku i v okamžiku,kdy tenhle svět opouštíš,pak je úplně všechno v pořádku.Se vším,co se odehrálo mezitím,se už dokážeš vyrovnat...

12)   Nic pro mě není důležitější,než dávat lidem štěstí,odvádět je od jejich starostí a problémů...

13)   Nestačí mi dojít k hranicím svých možností,vždycky se snažím svoje meze ještě posunout.Je to nádherný pocit,když dokážu víc,než na co jsem si původně troufal!

14)   Dokonce i doma se cítím osamělý.Někdy jen tak sedím v pokoji a pláču.je pro mě těžké navazovat přítelství.Někdy se jenom tak procházím kolem bloku a doufám,že narazím na někoho,s kým budu moct mluvit.Obvykle to ale jen obejdu a vrátím se domů.
(úryvek z rozhovoru z konce 70.let)

15)   Jestli ani po těchto Michaelovích slovech ho nepochopíte,nevadí,ale respektujte ho i po jeho smrti,měl těžké dětství i život!Tak ho prosím nekritizujte!On byl jeden z mála lidí kteří chtěly pomáhat dětem!Michael byl prostě ,,král'' všech srdcí!

obrazky krasne

3. června 2010 v 14:07
Michael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichelMichael JacksonMichael JacksonMichael JacksonMichael Jackson