Televizni dokument Michael Jackson: Nedokončená show na TV Prima

16. června 2010 v 17:08 |  ODKAZY KDE MUZES NAJIT ZAJMAVOSTI O MJ

Televizni dokument Michael Jackson: Nedokončená show na TV Prima

- kategorie eXtra kiNo
Publikováno: 8.6.2010
Televizní dokument nazvaný Michael Jackson: Nedokončená show připomene první výročí úmrtí legendární americké popové hvězdy. Televize Prima uvede dvoudílný film 22. a 29. června od 20:00. Zpěvák zemřel loni 25. června.
Michael Jackson
Praha 7. června
Podle tiskové zprávy televize Prima dokument zachycuje období posledních let života Michaela Jacksona a přibližuje možné příčiny jeho předčasného úmrtí. Natočil jej úspěšný spisovatel, novinář a dokumentarista Ian Halperin, který strávil více než pět let sledováním Jacksonových aktivit.
Halperinova investigativní práce vyústila v prosinci 2008 v oznámení, že Jacksonovi zbývá pouze šest měsíců života. Zmýlil se jen o pár dní. Po smrti krále popu se pak Halperin rozhodl odkrýt pravdu o konci života popového krále. Napsal o legendě popu knihu a je autorem mnoha výroků o Jacksonově osobě.
V Halperinově obrazovém dokumentu jsou unikátní záběry z doby před i po smrti jedinečného zpěváka a tanečníka. Náhled do umělcových posledních dnů je obohacen o rozhovory s mnoha lidmi z Jacksonova blízkého okolí.
Jackson zemřel v padesáti letech v Los Angeles po předávkování sedativy. Chystal přitom návrat na pódia a sérii koncertů pod názvem This Is It. Jacksonův osobní lékař Conrad Murray čelí obvinění ze zabití z nedbalosti. Murray však tvrdí, že je nevinný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Macik Macik | Web | 29. června 2010 v 11:09 | Reagovat

Dívala jsem se..A dnes je 2. díl :):)

2 Hančí Hančí | Web | 30. června 2010 v 11:53 | Reagovat

Ahoj SB (nebo bývalé SB, pokud už sis mě smazal/a), opět rozjíždím blog, tak mi napiš, jestli opět chceš být mým SB.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama